השבוע יתקיימו ברחבי העיר חיפה מגוון רחב של פעילויות ספורט, תרבות ופנאי לכל המשפחה.
אירועי חודש הקריאה:
יום שלישי בשעה 20:00 “בסמטאות ילדותי” – מחוה ליוסי בנאי בספריית ש. שלום, נווה שאנן. מחיר כרטיס 30 ₪.
יום חמישי בשעה 20:00 מפגש עם הסופר מאיר שלו בספריית בית נגלר. מחיר כרטיס 30 ₪.
שעות סיפור בספריות: בעלות 15 ₪ לילד, 5 ₪ למלווה:
יום שלישי בשעה 17:00 “מסע בארץ האור” במרכז מהותי, ס. ש. שלום.
יום שלישי בשעה 17:00 “האריה והעכבר” בתיאטרון השעה הישראלי, ס. בית יד לבנים.
הצגות לילדים בתיאטרון:
יום ראשון בשעה 17:00: חנן הגנן.
ימים שלישי-רביעי בשעה 17:00 מכתב הקסם.
יום חמישי בשעה 17:00 גבעת האיריסים השחורים.
יום חמישי בשעה 17:30 הרפתקת הגן המכושף.
את ככל אירועי חודש הקריאה ניתן למצוא בקישור.
אירועי אמנות בפירמידה הכניסה חופשית
התערוכה 1+1 אמן מזמין אמן, מפגשים בוואדי ממשיכה, ובנוסף יתקיים ביום חמישי בשעה 20:00 ערב הקראת שירה ומוסיקה בהנחייתו של המוסיקאי מיכה ועקנין.
התערוכה יוצאות מהשורה ממשיכה – תערוכה פתוחה לקהל במרחב העירוני, באזור שוק תלפיות, למפה המלאה ופרטים נוספים מצורף קישור לאתר התערוכה.
אירועי רשות הים
משט “שלובות ברוח” – אירוע חוף למניעת הסרטן יתקיים ביום שישי בשעה 10:00. המשט ייצא ממעגן שביט ויפליג לאורך החוף ובמקביל יתקיים אירוע בחוף נאות הכולל מופע מוזיקלי ותחנות הסברה למניעת מחלות הסרטן והעלאת המודעות.
אירועי רשות הצעירים
ראשון: אירוע “הנקה ומעבר למוצקים” בחורב 14.
שני: יום זרקור עם חברת אסם-נסטלה בבורלא 17.
שלישי: בוקר לאמהות וקטנטנים עם מירב צוקר לוגסי במרכז לילך (זמן משו-טף) תנועה, מגע וכיף עם מיכל רוזנבלום (חיימוש).
עץ המוצצים בגן שמואל בחורב 14.
רביעי: אחה”צ בכיף עם עדי רוזנפלד (חיימוש).
רביעימא מטיילת בק.אליעזר בחורב 14.
סדנה מעשית לכתיבת קורות חיים בבורלא 17.
חמישי: חדר הורים בחורב 14.
משפחה בתנועה בנושא קיץ עם עדי רוזנפלד (זמן משו-טף).
יום זרקור עם חברת ACS בבורלא 17.
הכניסה חופשית – כל ההרשמות בעמודים או באתר.
פעילויות ספורט במרחב העירוני
יום ראשון:
07:00 – 08:00 כושר גופני – בהדרכת אהרון שבתייב בחוף קדרים, חוף דדו.
20:00 – 21:00 אימון פונקציונאלי – בהדרכת יובל חי בפארק רמת הנשיא.
יום שני:
09:00 – 10:00 כושר לגיל השלישי בהדרכת אלכס רכלין בגן חסידי אומות עולם.
19:00 – 20:00 טאי צ’י – בהדרכת בועז ליננברג בחוף דדו.
יום שלישי:
09:00 – 10:00 כושר גופני בהדרכת יוסי סבה באצטדיון האתלטיקה.
10:30 – 11:30 כושר גופני בהדרכת יוסי סבה ברחבת סמי עופר.
18:00 – 19:00 הליכה מודרכת לנשים (מגזר חרדי) בהדרכת פולינה סבירסקי בספורטק נו”ש.
19:00 – 20:00 כושר לגיל השלישי בהדרכת אלכס רכלין בגן דניאל.
19:00 – 20:00 טאי צ’י – בהדרכת בועז ליננברג בחוף נאות.
19:30 – 20:30 יוגה בהדרכת נתנאלה וייסברג בטיילת הכט.
יום רביעי:
09:00 – 10:00 כושר לגיל השלישי בהדרכת אלכס רכלין בגן שמואל.
19:00 – 20:00 טאי צ’י – בהדרכת בועז ליננברג בספורטק.
יום חמישי:
09:00 – 10:00 כושר גופני – בהדרכת אהרון שבתייב בספורטק.
20:00 – 21:00 אימון פונקציונאלי – בהדרכת יובל חי בפארק רמת הנשיא.
20:30 – 21:30 זומבה בהדרכת רבית כהן בספורטק.
יום שישי:
09:00 – 10:00 יוגה בהדרכת נתנאלה וייסברג בגן מניה שוחט.
יום שבת:
19:00 – 23:00 הרקדות בחוף דדו וחוף נאות ק. חיים.
הכניסה חופשית.